logo-blesk-spodni

Historie firmy

Na žádost zakladatele firmy pana Jana Fogla, udělil Zemský úřad Čechy v Praze dne 3. července 1944:

původní logo

"Koncesi pro živnost elektrotechnickou se stanovištěm v Kyšperku č. p. 353 a sice s oprávněním pro po živnostensku provozované zařizování /instalaci/ domovních přípojek a domovních instalací za hlavním vypínačem - nebo počítadlem až k spotřebitelům energie, k rozšiřování a udržování již stávajících sítí na rozvádění proudu a sice až do nejvyššího provozního napětí oproti zemi 300 V a nejvyššího přípojného výkonu 100 kW". (opis koncesní listiny)

V padesátých letech, byla živnost násilně přerušena.

Syn zakladatele Jiří Fogl s manželkou Jindřiškou, obnovil firmu dne 3. prosince 1991 otevřením obchodu elektro a započetím elektromontážních prací.

V roce 1994 byla provedena přístavba domu a rozšíření obchodu elektro.

V květnu roku 1996 byl v prvním poschodí otevřen obchod sklo, porcelán, kuchyňské potřeby.

V roce 2003 proběhla další úprava a přístavba domu s rozšířením obchodu sklo, porcelán, kuchyňské potřeby.

Hlavní záměr

nynější logo

Hlavním záměrem naší firmy je nabídnout zákazníkům kompletní služby od elektroinstalačních prací se zajištěním podružných řemesel přes audio a video techniku, kuchyňské spotřebiče, bílé zboží, náhradní díly, svítidla, vybavení kuchyně, skla, porcelánu, dárkového zboží včetně odvozu zakoupeného zboží až do domácnosti a případného zapojení spotřebičů.

Našim cílem je nabídka kompletního sortimentu zboží, služeb a potřeb pro domácnost a kvalitní obsluhou uspokojit zákazníky k maximální spokojenosti.

Certifikáty

Certifikát "Klub Elektromontérů ABB"

certifikát ABB